Waar ga je werken?
Qterra begon in 2012 als de Bodemdesk van netbeheerder Alliander. De Bodemdesk bracht verschillende partijen in de bodemwereld en hun belangen bij elkaar. Anno nu kent de wereld van bodem geen geheimen meer en is Qterra expert in het efficiënt uitvoeren van vooronderzoek. Producten en diensten leveren ze vakkundig op, zodat klanten veilig kunnen werken.
Wij weten uit ervaring dat Qterra goed past mensen die baat hebben bij een autismevriendelijke werkplek. Zo wordt van tevoren heel duidelijk uitgelegd hoe je inwerkperiode eruit ziet. Ook word je gekoppeld aan een collega waarbij je met al je vragen terecht kunt. Hier lees je een interview van Karin die via AutiTalent werkzaam is bij Qterra
Wat ga je doen?
Als Adviseur Bodem ga je bodemonderzoeken behandelen. Je brengt de bodemkwaliteit in kaart en zorgt voor de oplevering van een compleet administratief vooronderzoek aan de klant t.b.v. een gepland graaftracé. Het betreft langdurige projecten voor het aanleggen van hoofdnetten (kabels die door straten moeten worden aangelegd). Door jouw secure werken, analytisch denken en het raadplegen van diverse bronnen kom je tot een gedegen conclusie.
- In je werk heb je regelmatig contact met betrokken partijen zoals het adviesbureau, gemeente, omgevingsdiensten en/of provincie. Ook werk je samen met jouw collega’s en wordt kennis volop gedeeld. Qterra biedt je een werkomgeving waarbij je de ruimte krijgt mee te denken over het verbeteren van processen én het ontwikkelen van jezelf.
Wie ben jij?
Als Adviseur Bodem kom je te werken in een dynamische werkomgeving, waarbij een grote mate van zelfstandigheid en pro-activiteit van je wordt gevraagd. Samen draag je de verantwoordelijkheid voor de doelen van het team en de afdeling.
Verder herken je jezelf in de volgende eisen:
- Je bent het liefst het bezit van een hbo-diploma (de richting is minder relevant)
- Je hebt ervaring in administratieve processen en je maakt je nieuwe systemen snel eigen
- Je bent communicatief vaardig en je bent analytisch en probleemoplossend sterk
- Je vindt het leuk om samen te werken
- Je bent woonachtig in de regio Arnhem / Duiven / Nijmegen
- Door de afdeling wordt veel geïnvesteerd in het opleiden en begeleiden van nieuwe medewerkers. Vandaar dat het, zeker in het begin, belangrijk is dat je 32 uur per week kan werken en regelmatig op het kantoor in Arnhem bent.
Wat biedt Alliander N.V. jou?
- De salarisinschaling is afhankelijk van je opleiding en ervaring;
- Uitzicht op een vaste baan;
- Hybride werken is mogelijk als je eenmaal goed bent ingewerkt;
- Een werkomgeving waarbij je de ruimte krijgt mee te denken over het verbeteren van processen én het ontwikkelen van jezelf;
- Er wordt veel geïnvesteerd in het opleiden en begeleiden van nieuwe medewerkers.
Waarom wij dit een leuke vacature vinden?
Zeer autismevriendelijke werkomgeving en er werken toegankelijke mensen die dezelfde interesses delen en het leuk vinden om over inhoudelijke onderwerpen te praten met elkaar (minder het koetjes en kalfjes gedeelte). Ze hebben ook een puzzeltafel op kantoor.